BOKHYLLA, omkring 1900-talets mitt.

Bokhylla fanerad med mahogny. En dörr med bakomliggande hylla. Två lådor. Bredd 120, djup 30, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, repor, märken, smärre fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK