Dekor av lila rosor. 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mindre tallrikar, 11 assietter, 6 mindre djupa tallrikar, terrin med lock, 8 serveringsfat i olika storlekar och former samt såssnipa.
Slitage, terrin med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.