Uppläggningssked, floral dekor, delvis förgylld. Estland. L 25. Tårtspade, delvis förgylld. Estland. L 25. Skedar 2 st Estland. L 15-16. Skedar 2 st, vridet skaft, delvis förgyllda, Ryssland. L 14,5.
Slitage. Vissa delar med monogramgravyr.