Ljust skinn med mässingsdetaljer, ställbar axelrem, invändigt klädd med logotyg, två större fack, två mindre fack samt ett med dragkejda, märkt Mulberry samt numrerad 1596788, adresstag med logga i mässing numrerad 017048C, 40x10x30 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.