MATS JONASSON, MATS JONASSON, "Morgana II", skulptur, glas, signerad och numrerad 17/49.
Glaset märkt "Mats Jonasson Målerås Sweden LTDED 17/49". På väggplakett: 58 x 40. Enbart glasskulpturen: 41 x 25 cm. Certifikat medföljer.
Träplattan med märken.