KARL MOMEN, olja på duk, signerad Momen och daterad 1992.
Oljemålning med abstrakt motiv utförd av Karl Momen 1992. Även signerad Momen 92 à tergo. 100 x 60 cm.
Mycket gott skick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK