Handväska / axelväska i brunt läder med dragkedja. En ytterficka med dragkedja, en innerficka med dragkedja. Sminkspegel i band. På numrerad etikett "BALENCIAGA PARIS", "MADE IN ITALY" Dustbag.
Bredd 45 cm, höjd ca 26 cm.
Sedvanligt slitage. Handtag med patina.