1950-tal. Stål, automatisk, plexiglas, blått Breitling läderarmband.
Datum, månad, månfas.
Kaliber Felsa 693, Bidynator
Boett 54 över 624728
Serienummer 94 - 28
Fungerar vid enklare test. Funktion kan ej garanteras.
Smärre slitage. Ej genomgången. Fungerar vid enklare test. Funktion kan ej garanteras. Armband med slitage.