STOLAR 5 stycken, gustaviansk och gustaviansk stil, tidigt 1800-tal och 1900-tal.

Målade. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 50, höjd ca 90-95 cm vardera.

Renoverade och kompletterade. Förstärkningar och smärre lagningar. Smärre slitage, färgbortfall.

Utropspris
6 000 SEK