Mapp med 8 etsningar, "Vana Tallinn", signerade och daterade, 1940/50-tal.

Konstnärer: Allex Kütt, Avo Keerend, Asta Vender ja Olev Soans, Viive Tolli, Paul Luhtein och Esko Lepp.
10,5 x 7,5 cm - 31 x 24,5 cm.

Slitage, gulnad. Mappen med skador och anmärkningar.

Utropspris
150 EUR