Konstnärer: Allex Kütt, Avo Keerend, Asta Vender ja Olev Soans, Viive Tolli, Paul Luhtein och Esko Lepp. 10,5 x 7,5 cm - 31 x 24,5 cm.
Slitage, gulnad. Mappen med skador och anmärkningar.