CHRISTIAN DIOR, beauty box.
Monogram canvas i brunt med bruna skinndetaljer. Beslag samt lås i guldfärgad metall. Fodrad i beige konstläder, inredning i form av remmar för att hålla produkter på plats samt två fack. Löstagbar spegel i locket. Etikettmärkt "MADE IN FRANCE garanti Scotchgard". Mått 30,5 x 20,5 x 18,5 cm. Nycklar finns. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Repor.