FICKUR, Chronometre Maxima, 1ère qualité, 18K guld, 47 mm, boett m gravyr

Verk nr 800553, boett nr 193477.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Gulnad. Skador. Urtavla med patina.

Utropspris
5 000 SEK