Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i guldfärgad metall. Fodrad i brun canvas. Adresstag. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 50 x 22 x 28 cm.
Slitage. Ljusa läderdelar med patina och skavmärken/repor, fläckar undertill. Handtag med skav.