Guld 9K, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, liten sekundvisare, klockkedja i metall, etui
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadat glas. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger och funktion kan därav ej garanteras.