HASSELBLAD / NASA, FOTOREPRODUKTIONER, 3 st, på plastskiva, 1960-tal.
Astronaut Niel Armstrong fotograferar kollegan Buzz Aldrin. Michel Collins fotograferar den återvändande månlandaren. Fotograferat med Hasselblad 500EL. Courtesy of Nasa. 49 x 39 cm., (två stående och ett liggande format).
Ytslitage. Kantslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.