PARTI MODELLBILAR, Schuco, 16 st, 1900- och 2000-tal.

I kartong: "Schuco Studio III Bausatz", "Schuco Studio II", "Schuco studio", "Schuco Grand Prix Racer", Mercedes CLK Cabrio, Mercedes-Benz 300SL, Boxster, Opel Astra V8 Coupé, Schuco Akustico 2002. Sju bilar utan kartong.

Bruksskick. Delar saknas. Ej helt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK