SERVISDELAR, 18 delar, porslin, "Cobolt Net", Lomonosov, Ryssland/USSR.

6 assietter
2 st uppläggningsfat
4 st kaffekopp med fat (4 st fat medföljer)
1 st tekanna
2 st gräddkannor
1 st sockerskål med lock
1 kaffekanna ( ej Cobolt net)
1 vinkanna(ej cobolt net)

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK