462
500543

MISSONI, kavaj. Italiensk storlek 38.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
182 - 227 EUR
193 - 242 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Stickad ullblanding i olika bruna och grå toner med inslag av guldfärgad tråd. Två fickor. Fodrad i beige tyg. Etikettmärkt "MISSONI". Enligt etikettmärkning italiensk storlek 38. Bystvidd ca 112 cm, rygglängd mitt bak ca 80 cm, ärmlängd ca 43 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

170. Smörask med lock, Älvdalen, 1800-talets början, Empire.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK