461
486803

SANDALER, ett par. Storlek 39.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Peep toe-modell. Brunt skinn med mocka. Skinnklädd klack samt platåsula.Etikettmärkt "RALPH LAUREN COLLECTION". Enligt etikett storlek 39. Klackhöjd ca 11,5 cm, plåtsulans höjd ca 1,5 cm.

Minimalt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

391. Scandinavian Modern, fåtöljer, ett par, "Clam chairs", 1940-50-tal.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK