903
394941

CHRISTIAN DIOR, handväska.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, handväska.

Monogram mönstrad canvas i mörkblått med mörkblå skinndetaljer. Fodrad med beige canvas, ett fack med dragkedja. Etikettmärkt "Christian Dior BAGAGES". 38 x 25 x 13 cm.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

168. Josef Frank, matbord, modell "947", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Fair warning
75 000

ditt bud
68 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK