902
398591

YVES SAINT LAURENT, tvådelad dräkt bestående av kavaj samt kjol.

Utropspris
3 000 SEK
264 EUR
280 USD
Klubbat pris

Kavaj i blå-och vitprickig bomullsblanding med stora runda knappar. Fyra fickor med lock, varav två falska. Helfodrad. Etikettmärkt "Yves Saint Laurent variantion". Enligt etikett fransk storlek 38. Rygglängd mitt bak ca 56 cm, bystvidd ca 92 cm, ärmlängd ca 43 cm. Kjol i blå bomullsblanding. Etikettmärkt "Yves Saint Laurent variantion". Enligt etikett fransk storlek 38. Midjevidd ca 68 cm, längd ca 56 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

278. Carl-Axel Acking, golvlampa, modell "2645", Bröderna Malmströms metallvarufabrik, Malmö 1940-50-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
Fair warning
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK