Utan titel
Signerad Thomas Klementsson och numrerad 1/5. Pigmentprint, bildyta 54 x 70 cm.
Link Image Art Edition
Thomas Klementsson är bosatt i Paris och arbetar för kunder bl a i Paris, Stockholm och Milano. Vann pris som årets fotograf på Elle Galan 2002.