"Anna-Karin i Prada", 1999
Signerad Robert Nettarp och numrerad 1/2 samt stämplad "Vintage print" och "Copyright Robert Nettarp" a tergo. C-print, vintage, bildyta 26,5 x 21 cm.
Link Image Art Edition
Bilden "Anna-Karin i Prada" är fotograferad för tidningen Elle 1999.