123
76171

FÄLLBORD. Mälardalen omkring år 1800.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
454 - 636 EUR
483 - 676 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Fanerat med alrot och björkrot. Rektangulär fällbar skiva på tredelad centralfot. Längd 48, bredd 38, höjd 71,5 cm.

Lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

205. Trädgårdsurna på postament, av James Stiff & Sons (firma verksam i Lambeth, London 1843 - 1876).
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
8 000 SEK