Günther Förg, "Formen"
Fem färglitografier, 1987, signerade Förg, numrerade 20/25 och daterade - 87. Upplaga 25 + 5 AP. Tryckta av Karl Imhof, München. Utgivna av Galerie Borgmann, Capitain, Köln. S. 70 x 60 cm (BFK Rives ),
Ej examinerad ur ram.
Anders Tornberg Gallery, Lund.