Arts of Asia - Summer Edition F370

122 föremål
Duk, kina, 1900-tal.
Duk, kina, 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

283. Stockholmsutställningen 1930, katalog och broschyrer, tre delar, proveniens Gunnar Asplund.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK