Modern Masters Helsinki F191

413 föremål
VLADIMIR KOPTEFF, "KONSTRUKTION 55".
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
WÄINÖ AALTONEN, GÅRDVY.
WÄINÖ AALTONEN, GÅRDVY.
Klubbat pris
383 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
WÄINÖ AALTONEN, MARJATTA.
WÄINÖ AALTONEN, MARJATTA.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, bord "Saturnus" 659, Haimi 1970-luku.
Klubbat pris
280 EUR
Utropspris
200 - 400 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, bord, "Saturnus" 659, Haimi 1970-luku.
Klubbat pris
120 EUR
Utropspris
200 - 400 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, bord, "Saturnus", Haimi  1970-tal.
Klubbat pris
720 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, pall, "Saturnus" 200, Haimi 1970-tal.
Klubbat pris
135 EUR
Utropspris
200 - 400 EUR
Klubbat pris
111 EUR
Utropspris
200 - 400 EUR
Yrjö Kukkapuro, fåtölj  modell 418, Haimi 1960-talets slut.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR