Modern & Contemporary F174

30 föremål
GUNNEL NYMAN, BORD. Tillverkat av Boman. 1940-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, BORD, NR 92. 1950-tal.
Klubbat pris
3 350 EUR
Utropspris
2 500 EUR
MATSALSMÖBLEMANG, BORD OCH 10 STOLAR. 2000-tal.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
2 500 EUR
EERO SAARINEN, BORD. Tulip. Formgiven 1957.
Klubbat pris
2 800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALVAR AALTO, PALLAR, 3 ST. Modell nr 60, formgivna 1933.
Klubbat pris
870 EUR
Utropspris
800 EUR
ALVAR AALTO, STOLAR 612, 6 ST. Formgiven 1946-47.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
MAIJA HEIKINHEIMO, SKÄNK. Artek, 1950-talets slut.
Klubbat pris
860 EUR
Utropspris
800 EUR
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, TV-BÄNK, Ca 1960-tal.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

13. Edvin Öhrström, vas, glas, ariel, Orrefors 1939, nr 188.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
310 000 SEK