Nr. | Föremål | Klubbat pris |
499 | Irmeli Mäkilä, "HUR TITTAR VI". | 1 200 EUR |
500 | Roy Hopiavuori, "TOTEM". | 1 500 EUR |
501 | Tiina Pyykkinen, "EN ANING". | Återrop |
502 | Anna Tuori, "YOUNG ARTIST". | 1 500 EUR |
503 | Vladislav Mamyshev-Monroe, "LIFE OF GREAT MONROES". | Återrop |
504 | HELMUT NEWTON, bok, "Sumo", Taschen, Monte Carlo 1999, signerad och numrerad 06958/10000. | Återrop |
505 | MIKLOS GAÀL, fotografi, C-print på aluminium, signerad, numrerad 2/5 +2 AP, och daterad 2001. | Återrop |