Ett ryskt skrivbord i Jacob stil från 1800-talets andra hälft. Fanerad med mahogny och med mässinsbeslag och lister. Läderklädd skiva. Märkt under låden Nikolaistad. Längd 141 cm, bredd 74,5 cm, höjd 77 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in