261
463494

RYSK CHIFFONJÉ

Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
34 000 - 56 600 SEK
3 090 - 5 160 USD
Klubbat pris
RYSK CHIFFONJÉ

Rysk chiffonjé i Jacob stil från 1800-talets början. Mahognyfanerad med mässingsbeslag och mässingslister. Skrivklaff med lådor bakom klaffen. Bredd 90 cm, djup 57,5 cm och höjd 144 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

559A. Nils von Dardel, Sittande modell.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK