57
417261

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

KVINNA I SOLSKEN.

Sign. -16. Olja på skiva 33,5x42 cm.