32
234133

LAMPETTER, ETT PAR

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 200 - 31 400 SEK
2 840 - 3 410 USD
Klubbat pris
2 300 EUR
LAMPETTER, ETT PAR

Förgyllda sniderier. Rokoko, 1750-tal. Sverige. Höjd 41,5 cm, bredd 14 cm.