33
234617

SPEGELLAMPETT för två ljus.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
480 EUR
SPEGELLAMPETT för två ljus.

Förgylld och bronserad. I ramen pärlstavar. Kopplade ljusarmar av mässing. 1800-tal. Höjd 47, bredd 56 cm.