Louise Enhörning, fotografi signerad och numrerad 1/3 a tergo
"Closer", 2015. Signerad Louise Enhörning och numrerad 1/3 på etikett a tergo. C-print, bildyta 33,5 x 48,5 cm.
LOYAL Gallery, Stockholm.
LOYAL Gallery, Stockholm, "Closer", 22 augusti - 22 september 2015, ett annat exemplar utställt.