Jens Quistgaard, bestickservis "Champagne", 78 delar, sterling silver, A. Dragsted, Köpenhamn, 1950-tal.
I schatull av trä.
12 förrättsgafflar
12 matgafflar
12 matknivar längd 21 cm
11 matskedar
12 dessertskedar
12 smörknivar
6 delar uppläggning och trancher-bestick, längd 16-29 cm
Vikt 4275 g.
Obetydligt ytslitage. En matsked saknas (en liknande i nysilver medföljer)