Raimo Veranen, skulptur, sandsten, signerad och daterad -76.
Torso, höjd ca. 15 cm + sockel 7 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
460
5 203
471
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
13
28 mar 2021 20:29
460 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 13
12
28 mar 2021 19:32
440 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12
11
28 mar 2021 14:39
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
10
27 mar 2021 15:09
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
27 mar 2021 15:09
380 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10
27 mar 2021 8:56
350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
25 mar 2021 22:40
330 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
25 mar 2021 0:11
310 EUR
8
24 mar 2021 18:38
290 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
21 mar 2021 21:14
270 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
21 mar 2021 21:14
250 EUR
21 mar 2021 21:14
240 EUR
21 mar 2021 19:48
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
21 mar 2021 16:20
200 EUR
21 mar 2021 16:20
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
20 mar 2021 23:46
185 EUR
19 mar 2021 22:17
175 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
19 mar 2021 17:03
55 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 mar 2021 16:33
50 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1