Raimo Veranen

(Finland, Född 1942)
Raimo Veranen
(Finland, Född 1942)

Raimo Veranen, skulptur, sandsten, signerad och daterad -76.

Torso, höjd ca. 15 cm + sockel 7 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
460
5 276
481
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
13
28 mar 2021 20:29
460 EUR
12
28 mar 2021 19:32
440 EUR
11
28 mar 2021 14:39
420 EUR
10
27 mar 2021 15:09
400 EUR
27 mar 2021 15:09
380 EUR
10
27 mar 2021 8:56
350 EUR
9
25 mar 2021 22:40
330 EUR
25 mar 2021 0:11
310 EUR
8
24 mar 2021 18:38
290 EUR
21 mar 2021 21:14
270 EUR
21 mar 2021 21:14
250 EUR
21 mar 2021 21:14
240 EUR
21 mar 2021 19:48
220 EUR
21 mar 2021 16:20
200 EUR
21 mar 2021 16:20
200 EUR
20 mar 2021 23:46
185 EUR
19 mar 2021 22:17
175 EUR
19 mar 2021 17:03
55 EUR
19 mar 2021 16:33
50 EUR