Unto Koistinen, olja på pannpå, signerad och daterad 1975.
Flicka i profil, 38 x 32.5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Proveniens
Köpt direkt av konstnären.
Klubbat pris
2 005
22 677
2 052
Utropspris
1 500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
28 mar 2021 20:20
2 005 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 mar 2021 20:20
2 000 EUR
28 mar 2021 20:20
1 855 EUR
28 mar 2021 20:20
1 805 EUR
28 mar 2021 20:20
1 755 EUR
28 mar 2021 20:20
1 705 EUR
28 mar 2021 19:56
1 655 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 mar 2021 19:56
1 605 EUR
27 mar 2021 22:28
1 550 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
27 mar 2021 13:44
1 500 EUR
27 mar 2021 13:44
1 450 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 mar 2021 16:00
1 400 EUR
26 mar 2021 16:00
1 350 EUR
26 mar 2021 13:53
1 200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 mar 2021 17:32
1 150 EUR
20 mar 2021 17:32
1 100 EUR
20 mar 2021 17:32
1 100 EUR
20 mar 2021 6:33
1 050 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 mar 2021 16:32
1 000 EUR