Titan/keramik, automatisk, safirglas, gummiband, viklås, Cert Mars 2010, box, ytterkartong.
Caliber 4201, Referensnr. 310.CI.1190.RX.AB010, Numrerad 97/500.
Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.