Dukar 8 st Luigi Bevilacqua och Rubelli, Venedig Italien 1900-talets mitt.
Sammet och brokad, fodrade,
132 x 132 cm,
141 x 141 cm (ofodrad, något skadad i frans),
65 x 179 cm,
67 x 148 cm,
132 x 132 cm.
132 x 132 cm,
132 x 132 cm,
132 x 132 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.