SYBORD, 1900-tal, empirestil.

SYBORD, 1900-tal, empirestil.

Gråmålat, Oktagonalform. inredning i björk. L55, 5, b 42,5, h 78 cm.

Renoverat, slitage

Klubbat pris
1 650
144
151
Utropspris
800 SEK
Budhistorik (20 bud)
26 jul 2020 18:39
1 650 SEK
26 jul 2020 18:39
1 550 SEK
26 jul 2020 18:38
1 450 SEK
26 jul 2020 18:38
1 350 SEK
26 jul 2020 18:35
950 SEK
26 jul 2020 18:16
900 SEK
26 jul 2020 18:16
850 SEK
26 jul 2020 18:16
800 SEK
26 jul 2020 18:16
750 SEK
26 jul 2020 18:10
700 SEK
26 jul 2020 10:28
650 SEK
26 jul 2020 10:28
600 SEK
26 jul 2020 10:28
600 SEK
23 jul 2020 16:16
550 SEK
21 jul 2020 19:33
500 SEK
21 jul 2020 19:32
450 SEK
21 jul 2020 19:32
410 SEK
21 jul 2020 7:43
360 SEK
21 jul 2020 7:43
310 SEK
18 jul 2020 9:16
300 SEK