APPLIQUER, för två ljus, ett par, mässing, Louis XVI-stil 1900-tal.

Mässing. Dekor med urnor och vädurshuvuden. Höjd 36 cm.

Skador, borrade för el.

Klubbat pris
2 650
231
242
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
26 jul 2020 18:25
2 650 SEK
26 jul 2020 18:25
2 450 SEK
26 jul 2020 12:53
2 400 SEK
20 jul 2020 21:56
2 200 SEK
20 jul 2020 21:56
2 000 SEK
20 jul 2020 21:56
1 950 SEK
18 jul 2020 9:58
1 600 SEK
16 jul 2020 13:22
1 500 SEK
15 jul 2020 21:54
500 SEK