OLLE ALBERIUS, bordslampor, ett par, glas, Orrefors.
Slipad kristall och vitmetall. Etikettmärkta Orrefors Sweden 2306/271 Design: O Alberius. Signerade Orrefors AD2306. Total höjd 51-54 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10