ANNA KAARINA NENONEN, olja på duk, signerad och daterad 2010.
"Spökriddaren", 77 x 107 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
570
6 458
605
Utropspris
800 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
10 maj 2020 7:36
570 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 maj 2020 7:36
550 EUR
9 maj 2020 20:44
520 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 maj 2020 13:21
500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 apr 2020 13:15
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1