MATTA, Isfahan, Signerad Esfahan Miko Karzaadeh, ca 239 x 157 cm
Bnvit botten med polykromt landskap med blommande träd, fåglar, fjärillar och hjortar. Mörkblå huvudbård med växtranka. Signerad Esfahan Miko Karzaadeh.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
21 000
1 857
1 900
Utropspris
20 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (23 bud)
26 jul 2019 20:42
21 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
9
26 jul 2019 20:42
20 500 SEK
9
26 jul 2019 20:41
20 000 SEK
26 jul 2019 20:41
19 500 SEK
9
26 jul 2019 20:40
18 500 SEK