AXEL KARGEL, olja på duk på pannå, signerad A. Kargel och daterad 1961.
"Citroner". 25 x 40 cm.
Gott skick med vissa fuktfläckar.
Proveniens
JF Collection, privatsamling, Stockholm.
Klubbat pris
21 000
1 855
1 913
Utropspris
18 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
8
6 maj 2019 22:54
21 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
6 maj 2019 22:54
20 000 SEK
6 maj 2019 22:53
19 700 SEK
8
6 maj 2019 22:53
19 200 SEK
6 maj 2019 22:53
18 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8
6 maj 2019 22:52
18 000 SEK
6 maj 2019 22:52
18 000 SEK
8
6 maj 2019 22:51
16 400 SEK
4 maj 2019 17:36
14 587 SEK
3 maj 2019 20:48
11 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
29 apr 2019 8:12
10 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
27 apr 2019 20:22
10 000 SEK
27 apr 2019 13:41
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 apr 2019 7:00
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 apr 2019 20:25
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 apr 2019 16:19
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1