LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Balusterformad. Kvadratisk fot. Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 211
107
110
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
7 jul 2018 14:16
1 211 SEK
7 jul 2018 14:16
1 111 SEK
7 jul 2018 14:16
1 050 SEK
7 jul 2018 14:15
900 SEK
7 jul 2018 14:15
850 SEK
7 jul 2018 14:15
750 SEK
7 jul 2018 14:15
700 SEK
5 jul 2018 23:58
650 SEK
4 jul 2018 18:23
600 SEK
2 jul 2018 21:44
550 SEK
2 jul 2018 21:44
500 SEK
30 jun 2018 19:39
450 SEK
30 jun 2018 17:40
400 SEK
30 jun 2018 17:40
355 SEK
30 jun 2018 15:18
350 SEK
30 jun 2018 9:54
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

722A. Gösta Sandels, "På bron - Motiv från Kungälv".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
Aktuellt bud:
135 000 SEK