PABLO, PICASSO, efter, mapp med 7 st offsetlitografier, signerade i trycket och numrerade 251/1000.
"25 Anniversaire du Movement de la Paix", Spadem Paris. Oramade. Bladstorlek 38 x 28.
Gulnad/spår av etikett på samtliga blad. Mapp med fläckar och skador.