GOLVLAMPA, "Arco", Achille och Pier Castiglioni, Flos, Italien.
Sockel av marmor, svängd metallställning med justerbar längd. Sockelns mått 24x18 cm. Höjd ca 56 cm. Kupan etikettmärkt "Flos Made in Italy". Transporteras nedmonterad.
Slitage. Repor. Enstaka märken på sockeln. Ej funktionstestad.
Klubbat pris
890
10 075
918
Utropspris
700 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (25 bud)
8
12 jun 2018 18:09
890 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
12 jun 2018 17:09
870 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
12 jun 2018 16:21
850 EUR
12 jun 2018 16:21
850 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 jun 2018 15:50
800 EUR
12 jun 2018 15:50
780 EUR
12 jun 2018 15:49
760 EUR
12 jun 2018 15:49
740 EUR
12 jun 2018 8:58
720 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
12 jun 2018 8:58
700 EUR
11 jun 2018 21:41
660 EUR
11 jun 2018 21:39
640 EUR
11 jun 2018 21:39
640 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
11 jun 2018 21:07
620 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 jun 2018 10:37
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
7 jun 2018 22:39
580 EUR
7 jun 2018 13:46
560 EUR
6 jun 2018 20:57
540 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
6 jun 2018 20:57
521 EUR